8 корисних програм на телефон для підготовки до ЗНО

8 корисних програм на телефон для підготовки до ЗНО

7 лютого 2022 | Мілена Мельник |

Не секрет, що підлітки постійно користуються смартфоном, і присвячують цьому більшість свого часу. То чому б не спрямувати енергію в продуктивне русло?

У цій статті ми розповімо тобі, які програми на телефон допоможуть організувати свій час і сили та ефективно підготуватися до іспиту!

Моє ЗНО

Перш за все, радимо завантажити Моє ЗНО, якщо ти досі цього не зробив/ла. Це офіційний застосунок, де буде публікуватися інформація про місце проведення, важливі для іспиту документи, новини з офіційного сайту, а також, звісно, твої результати :)

Для доступу до інформації щодо основної сесії ЗНО потрібен номер сертифікату та пін-код, які прийдуть тобі або твоїй школі листом.

Для навчання

Mova

Mova – ти стовідсотково бачив/ла фірмові картинки з Лепетуном! Мобільний застосунок допоможе запам'ятати правила, позбутися суржику, а також перевірити свої знання на вправах.

Quizlet

Quizlet – віртуальні картки для запам'ятовування. Є можливість як створювати свої, так і додавати собі папки інших людей, які є у вільному доступі, і вчитися з ними.

Для концентрації

Tide

Tide – програма, яка дозволяє відслідковувати час, проведений за роботою, а також бути ближче до себе та своїх думок.

Особливості: є кілька режимів, серед них – фокусування, сон, дихання, релакс. Таймер може супроводжуватися приємною музикою, звуками дощу, океану тощо 🌊

Toggl

Toggl – як і попередній, цей застосунок є ніби покращеною версією таймера чи секундоміра.

Особливості: можливість конкретно зазначати, над якою задачею і в рамках якого проєкту працюєш, а також повертатися до цих завдань і продовжувати роботу над ними.

Forest

Forest – таймер, який допомагає не відволікатися на інші задачі чи розваги, а концентруватися на одному аспекті роботи.

Особливості: доки ти працюєш, у тебе в додатку росте деревце або кущ 🌳🌸

Для планування

Todoist

Todoist – одна з найкращих програмок для ведення списку справ. До того ж у ній зручно виставляти розклад занять та пріоритетність. Дисплей списку справ можна додати на головний екран смартфону як віджет.

Asana

Asana – також допомагає відслідковувати завдання, які мають бути зроблені.

Особливості: є функція "дедлайнів" для кожної справи; чудовий додаток для командної роботи.

Для відпочинку

І наостанок... Сон! Те, чим не можна нехтувати, навіть готуючись до ЗНО ☺️

Sleep Time (Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.olegfilimonov.sleeptime; аналог для iOS: https://apps.apple.com/us/app/sleep-time-cycle-alarm-timer/id555564825) – застосунок, який, орієнтуючись на цикли та фази сну, підкаже, коли тобі потрібно лягати спати, залежно від того, коли ти прокидаєшся, і навпаки. У ньому ж можна виставити будильник на потрібний час.


Сподіваємося, що цей пост був для тебе корисним, і налаштував тебе на продуктивну роботу!

Хочеш більше корисних матеріалів для підготовки до ЗНО?Підписуйся на наш канал на Youtube! Там багатеЗНО цікавого :)


Корисно ЗНО Навчання Лайфхаки

Коментарів: 0