5 причин записатися на курс «Ідеальний твір ЗНО» вже зараз

5 причин записатися на курс «Ідеальний твір ЗНО» вже зараз

28 серпня 2019 | Анна Огойко |

25 жовтня стартує перший набір онлайн-курсу «Ідеальний твір ЗНО». Це дуже практичний тренінг про те, як написати власне висловлення на ЗНО вдало. Але… курс не лише про це.

Коли я згадую свою підготовку до ЗНО у далекому 2007 році (нудні підручники і повна «каша в голові»), то шкодую, що такого курсу не було в мої часи. Бо «Ідеальний твір ЗНО» такий класний!

Ось, приміром, декілька відгуків учасників попередніх років:

Андрій – учасник тренінгу в 2014 році:

Тренінг прекрасний. Кожен урок насичений і цікавий. Жодне питання чи помилка не залишаються без відповіді і ґрунтовних пояснень. Твори перевіряються дуже ретельно. Аня виділяє кожну помилку: чи то неправильне вживання розділових знаків, чи просто немилозвучне словосполучення. Перед тим як записатися на курс довго вагався, але тепер точно знаю, що зробив правильний вибір. Дякую за хорошу підготовку і прекрасний настрій!

Аліна, учасниця тренінгу в 2015 році (200 балів!):

Я безмежно вдячна Ганні.
В мене була велика проблема – брак ідей та практики, тому, трохи поколивавшись, я записалася на її онлайн-тренінг.
І…
У мене 200 балів!
Величезне дякую за знання та життєві поради.
Бажаю кожному абітурієнту скласти ЗНО на 200 балів, для цього потрібно небагато: вчитися, сподіватися і таки скористатися допомогою Ганни!

А я, як засновниця та викладачка на курсі, хочу поділитися зі школярами, батьками чи вчителями, чому, на мою думку, старшокласникам варто вже зараз записатися на курс «Ідеальний твір ЗНО». Ось п‘ять головних причин.

Причина 1: 19% успіху

На ЗНО з української мови та літератури є три частини: тести з мови, тести з літератури та власне висловлення. За всі завдання ви можете набрати максимум 104 бали, з яких твір – 20 балів. Арифметика проста: власне висловлення на ЗНО – це більш ніж 19% вашого успіху, що, погодьтеся, немало.

Наприклад, якщо ви зробите тільки 5 помилок у тестах, а твір ідеальний, у вас є шанс набрати 197 балів. Але якщо твір написано на 10 з 20, то це вже 187

До речі, більшість моїх учнів на курсі «Ідеальний твір ЗНО» пише свій перший твір на 8-12 балів, а протягом курсу виростає мінімум на 6 балів вгору.

Причина 2: Осінь і початок зими – чудова пора для зосередженого навчання.

Не кожного року ми організовуємо онлайн-курси восени, оскільки більшість старшокласників «прокидається» ближче до березня. Але цього року ми розпочинаємо курс з написання творів 25 жовтня і закінчуємо наприкінці листопада.

Чому ми вибрали ці дати? По-перше, бо початок курсів припадає на осінніканікули. І той, хто хоче набрати 180+ на ЗНО, збирається присвятити їх підготовці. Правда?

А по-друге, бо довгі осінні вечори чудово підходять для творчо-навчального настрою.

Причина 3: Важлива навичка на все життя

Гарно говорити, писати і висловлювати свої думки будь-якою мовою, а особливо, державною – це навичка, яку варто здобути якомога раніше, аби досягти успіху. Згадайте наших безталанних президента і прем‘єр-міністра, яких у 2014-му довелося виганяти з країни через їхню тотальну безграмотність у всьому.

1382340972_372685781.jpg

На курсі «Ідеальний твір ЗНО» ви можете робити безмежну кількість помилок, які я залюбки виправлю і прокоментую. А ваше домашнє завдання – ті самі помилки не повторювати.

Причина 4: Безпечне місце для обговорень

Коли ми вчимося, то часто буває, що у мозку виникає більше питань, ніж з‘являється відповідей. А коли вже і Ґуґл не допоміг знайти рішення – це справжня халепа.

Кожен учасник курсу «Ідеальний твір ЗНО» може долучитися до закритої групи у Телеграмі. Там ми знайомимось і у невеличкій теплій компанії вирішуємо всі питання, які хвилюють щодо ЗНО з української. І це не лише під час курсу, а весь час до дня ЗНО!

Там ми і ділимося результатами після їх оголошення:

Причина 5: Щоденник думок

Коли я була в 11 класі, то я готувалася до ЗНО з чудовою вчителькою – Галиною Леонідівною. Щотижня я ходила до неї в гості і вона давала мені всілякі завдання. Серед них, звісно, власні висловлення.

Я завела окремий зошит і раз на тиждень писала туди твори на різні теми, а Галина Леонідівна перевіряла їх. У мене досі є цей зошит і це – такий собі щоденник моїх думок та переконань на теми патріотизму, вірності, дружби тощо. Мій «щоденник творів» нагадує, яка література мені подобалась і у що я вірила, коли мені було 16 років.

Частково цей досвід, а частково прекрасний курс з літературної творчості в Могилянці надихнули мене не створення «Ідеального твору ЗНО», який вже сьомий рік буде допомагати тим, хто хоче навчитися писати гарні твори у форматі ЗНО.

Тож якщо і ви хочете:

  • отримати свій найкращий можливий результат на ЗНО;
  • з користю провести осінні канікули та початок зими;
  • мати успішне майбутнє;
  • наробити багато помилок, щоб не повторити їх на ЗНО;
  • навчитися вдало записувати свої справжні думки

…ласкаво просимо на онлайн-курс «Ідеальний твір ЗНО»!

Починаємо 25 жовтня, покваптеся зареєструватися тут!

Успіхів! :)


Власне висловлення Твір ЗНО Ідеальний твір ЗНО

Коментарів: 0