Ідеальний твір ЗНО

Коротеньке відео про курс:

Увага!

Запис на курс завершено. Якщо ви бажаєте взяти участь у курсі в жовтні 2020 року (до ЗНО-2021), запишіться внизу:

Збираємо команду писак! 📝

Готуєтесь до ЗНО з української і хочете навчитися писати власне висловлювання ЗНО швидко і правильно?

Під час цього практичного онлайн-курсу учасники засвоюють усю теорію, пишуть 10 творів ЗНО на різні теми, які перевіряє, оцінює і коментує досвідчений викладач української мови Анна Огойко.

Також ми розбираємо різноманітні типові помилки у творах ЗНО: це стилістика, граматика, орфографія, пунктуація, русизми… Боремось із хвилюванням і здобуваємо натхнення.

Приєднуйтесь!

Наскільки важливий твір на ЗНО з української мови та літератури?

Творче завдання ЗНО або так зване власне висловлювання оцінюють у 20 балів зі 104, а отже, хороший твір – це майже 20% вашого успіху.

Натомість для багатьох написання твору залишається основною проблемою ЗНО з української:

 • бракує знань про структуру написання твору ЗНО;
 • бракує доречних прикладів з літератури та цитат;
 • бракує “розуму” (правил і культури мовлення);
 • бракує правильних розділових знаків;
 • бракує творчого мислення;
 • бракує натхнення;
 • бракує часу

Чого насправді бракує? Я стверджую: тільки якісної практики.

Коли я готувалася до ЗНО у 2008-му, останні півроку до зовнішнього з української я займалась таким: робила багато-багато тестів і писала власні висловлювання. Щотижня по одному.

Моя вчителька перевіряла ці твори, і ми разом їх аналізували. Я вчилася на помилках, і це допомогло мені впевнено і швидко написати твір на ЗНО.

Результат – 199,5, чого виявилося більш ніж достатнім для вступу в омріяний університет.

У мене й досі зберігся зошит з цими творами, які, ніби щоденник, розповідають, про що я собі думала і що відчувала в одинадцятому класі.

Хто я?

IMG_4486.JPG

Мене звати Анна Огойко, я викладаю українську мову та літературу дітям і дорослим, абітурієнтам й іноземцям. Я засновниця ресурсу про ЗНО з української navsi200.com (200baliv.com до літа 2019 року) та сайту для іноземців, які вивчають українську мову UkrainianLessons.com.

Я магістр філології Києво-Могилянської академії, і я щаслива на 100% працювати “за фахом”. Люблю вивчати інші мови та активно розвиватися у своїй професії: дедалі більше цікавлюся новітніми методами навчання й освітою онлайн. Результатом такого мого зацікавлення є цей онлайн-курс.

У вільний від ЗНО час я також працюю редактором та перекладачем, тому маю досить великий досвід редагування, вишукування всіляких орфографічних, синтаксичних, стилістичних і граматичних помилок. Я можу зробити будь-який україномовний текст на 100% правильним.

До речі, я складала ЗНО у перший рік його всеукраїнського впровадження (2008) і не дотягла півбала до двохсот, тепер хочу навчити вас, як набрати всі двісті!

Що я пропоную?

За сучасних умов ваше бажання навчитися писати ідеальні твори + моє постійне бажання когось чогось навчити (+ мій досвід) + комп’ютерна магія = ідея проведення онлайн-тренінгу «Ідеальний твір ЗНО».

Як проходить тренінг?

Формат тренінгу такий:

Протягом 10 уроків ви вчитеся писати ідеальний твір у невеликій групі під моїм керівництвом.

Кожне заняття містить такі кроки:

Крок 1 – Онлайн-урок

 • Я знайомлю вас з теорією про певний аспект написання твору;
 • Показую типові помилки з ваших творів (ми виправляємо їх разом!);
 • Ділюся прикладами гарних творів моїх учнів;
 • Проводжу для вас практикум зі стилістики, пунктуації чи орфографії;
 • Даю вам мотиваційну пораду про ефективне навчання чи здоровий спосіб життя.

Крок 2 – Домашнє завдання

 • Онлайн-тест щодо пройденої теми;
 • Написання власного висловлювання на одну з тем;
 • Робота над помилками щодо попереднього твору;
 • Опрацювання бонусних матеріалів (див. нижче).

Крок 3 – Спілкування у закритій групі в Телеграмі

 • Спілкування між учасниками та викладачем;
 • Поради одне одному;
 • Вирішення проблем разом.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Кожен твір я ретельно перевіряю, виправляю помилки, даю письмові коментарі і оцінюю за офіційними критеріями УЦОЯО.

Під час такої діяльності ви не лише вчитеся писати твори, а й взагалі писати грамотно. Розглядатимемо багато аспектів правопису, синтаксису, стилістики, що однозначно буде корисним і для власне тестів ЗНО з української.

Чек-листи

Списки того, що має бути у творі. Наприклад: “Чи вдалий мій вступ?”, “Чи вдалі мої висновки?”

Шаблони

Заготовлені документи для вашої зручності.

Шпаргалки

Важливі правила у зручному форматі

Відгуки та результати учнів 🧡

Ганна Зайцева

 • Київ
 • ЗНО 2019
 • Балів: 192,0

Дуже вдячна

Ці курси справді допомогли мені суттєво покращити свій рівень написання власного висловлення,та й взагалі я дізналися багато нового та корисного завдяки порадам Анни. Як результат,я склала ЗНО на 192 бали, а саме висловлення написала на 18. Всім успіхів!!!

Мілена Мельник

 • Київ
 • ЗНО 2019

Ідеальна вчителька

Я безмежно вдячна Анні за можливість у такому інтенсивному режимі “згадати все” перед ЗНО. Коли ми записувалися на курси, я навіть не уявляла, скільки корисної інформації та допомоги отримаю. Зокрема, “Ідеальний твір ЗНО” – це не тільки детальний розбір кожного аспекту 58-го завдання з української мови та літератури і практика написання десяти (!) власних висловлювань, які ретельно перевіряють, оцінюють і навіть пишуть до них відгуки. Це ще й купа вправ, практикумів зі стилістики, синтаксису, орфографії тощо, а також корисні поради, як підготуватися до ЗНО і не втратити останні нерви та здоров’я :)) Крім цього, у нас був активний чат у Телеграмі, де кожен міг розраховувати на те, що його питання (щодо будь-чого!) отримає відповідь. Загалом, я отримала неймовірну “прокачку скілів”, що, безсумнівно, стало в пригоді на іспиті – я навіть майже не хвилювалася під час його проходження. Я також впевнена, що це допоможе мені в майбутньому висловлювати свої думки українською більш грамотно й вишукано. Анна Огойко – це та “ідеальна вчителька”, про яку я могла тільки мріяти під час підготовки до ЗНО, і саме завдяки її допомозі я склала його на високий бал, а за ДПА взагалі отримала оцінку 12.

Ольга Явдощук

 • Одеса
 • ЗНО 2019

Дякую за чудовий курс ❤️

Насправді я дуже скептично ставлюся до онлайн-курсів, але курс Анни Огойко справив на мене велике враження. На курсі ви маєте змогу вивчити тему, яку вам доступно пояснять, а якщо щось незрозуміло, то можна завжди звернутися до Анни у спільній бесіді. Все в дуже зручному форматі, не вимагає багато часу, а вчитися стає дуже-дуже приємно. Також у бесіді учасників курсу часто проводяться класні інтерактиви для найкращої підготовки до ЗНО. Думаю, що якщо не лінуватися і сумлінно виконувати курс — шанс на отримання 200 балів цілком реальні (я не зовсім сумлінно все виконувала, тому не робіть моїх помилок). Дякую Анні за її кропітку працю та за чудовий курс з української мови ❤️

Богдана Надолішня

 • Львів
 • ЗНО 2019
 • Балів: 199,0

199 балів!

Я дуже щаслива, що мала можливість пройти два неймовірно цікаві й пізнавальні курси Анни. Ваші відеоуроки, тести та корисні ресурси для вивчення – це точно запорука до вдалого складання тесту. Можу без сумніву сказати, що курси – це не лише чудова підготовка до ЗНО: там можна почути багато порад для ефективного й успішного навчання та завжди отримати ґрунтовне пояснення на незрозумілі питання. Після курсу «Ідеальний твір ЗНО» писати власні висловлення зовсім не страшно: з легкістю підбираєш приклади й вміло формулюєш думку) Завдяки Вам я змогла скласти тест так добре! Ви допомогли мені повірити в себе й додали ентузіазму у вивченні) Ваші курси – неоціненна знахідка.

Розклад уроків

Курс містить 10 уроків, які я надсилаю двічі на тиждень: щоп’ятниці та щопонеділка.

Також двічі на тиждень потрібно буде писати власні висловлення на задану тему. Я їх перевіряю і надсилаю виправлення, коментарі та оцінки.

Теми уроків:

Урок 1 "Вступ і висновки"
Урок 2 "Аргументи"
Урок 3 "Приклад з літератури чи інших видів мистецтв"
Урок 4 "Приклад з історії чи суспільного життя"
Урок 5 "Приклад з особистого життя"
Урок 6 "Логічність і послідовність"
Урок 7 "Цитати у творах"
Урок 8 "Формулювання завдань"
Урок 9 "Контрольний твір"
Урок 10 "Найтиповіші помилки у творах"

Увага!

Запис на курс завершено. Якщо ви бажаєте взяти участь у курсі в жовтні 2020 року (до ЗНО-2021), запишіться внизу: