Для чого потрібне пробне тестування?

З 1 до 30 листопада можна реєструватися на пробне незалежне тестування. А можна і не реєструватися. Проте якщо для вас іспит ЗНО є важливим (а він таким має бути, бо від цих балів трохи залежить майбутнє), то ви зробите все, що можна, аби скласти його якнайкраще. Пробне ЗНО якраз і належить до таких цінних і першочергових можливостей.

Чому варто реєструватися на пробне?

Вчора я складала міжнародний тест з англійської мови IELTS. Я робила це вперше і часу на підготовку в мене було небагато – готувалася протягом останнього тижня (тому і блог трохи відстав…) Я начиталася всяких порад, як складати цей тест, передивилася купу відео, переробила багато типових завдань. Проте коли я опинилася на тесті, то зрозуміла, що немає нічого ефективнішого для розуміння тестування, ніж проходження цієї процедури “наживо”. Часу на написання двох творів, наприклад, дуже мало – 60 хвилин – я ледве встигла дописати, але не встигла перевірити есе. А якщо під час тесту вийти з аудиторії – точно не встигнеш зробити тест до кінця. Багато-хто говорить, що подібні тести з англійської успішно складають лише з другого разу, бо перший раз слугує як “пробний”.

Зрозуміло, до чого я це все розказую.:) Пробне тестування для вас – чудова можливість не підготовки, а налаштування на ЗНО. Раджу вам записуватися хоча б з таких причин:

  • Пробне тестування дозволяє вам збагнути, як варто розподіляти час: скільки вам потрібно буде на мову, скільки на літературу, творче завдання, скільки на перевірку і перенесення в бланк відповідей. Хтось може затягнути і не встигнути, а хтось – зробить надто швидко і аби-як.
  • На пробному намагайтеся поводити себе максимально так, як це буде у день ЗНО. Звичайно, не варто хвилюватися, проте й не відволікайтеся на розмови з друзями чи зайві думки – присвятіть цей час на об’єктивну перевірку ваших знань і навичок роботи з тестом.
  • Таке тестування дозволить вам побачити, що ви знаєте добре, що треба підтягнути – часу на це буде ще достатньо.
  • Ознайомитися зі структурою тесту і  типами завдань можна і вдома (наприклад, з української – на моєму блозі), проте немає нічого кращого, як попрактикувати виконання різних типів завдань у екстремальних умовах – з обмеженням часу і без чаю з печивком під рукою.:)
  • Під час пробного тестування можна перевірити, скільки правильних відповідей ви зможете вгадати.
  • Хтось любить писати олівцем, хтось кульковою синьою ручкою – навіть щоб повчитися ставити гарні хрестики і писати чорною ручкою, варто сходити на пробне.

Очевидно, ви не зможете потрапити на всі предмети, які будете складати. Вибирайте так:

  • або найважливіші для вас тести (українська і профільний, наприклад);
  • або ті, які мають найзаплутанішу структуру, включають найрізноманітніші типи завдань, в тому числі відкриті відповіді (українська, математика тощо).

Тести, на які ви не потрапите, можете купити, наприклад, разом із друзями, або домовитися з однокласниками і мінятися різними предметами.Знаю дуже багато випадків, коли абітурієнти приходять на пробне, просто щоби розважитись-посидіти-помалювати, забрати тестовий зошит і кинути його вдома в шухляду. 89 гривень це не коштує! Використайте цю можливість з максимальною користю!Коли записуєтесь на пробне, а потім підете на нього, поставте перед собою чіткі цілі, для чого це вам. ТІЛЬКИ ТОДІ пробне тестування дасть результат.

Пробне ЗНО відбудеться:

23 березня – українська, біологія, фізика, всесвітня історія, іноземні мови.

30 березня – математика, історія України, хімія, географія, світова література.

Як зареєструватися на пробне тестування?

Тільки в Інтернеті. Щоб зареєструватись на пробне, зайдіть на сайт свого регіонального центру. Список центрів – тут.

Пробне ЗНО Поради ЗНО

Автор допису: Анна Огойко

Листопад, 4, 2012


    Коментарів опубліковано: 0