Для чого потрібне пробне тестування?

Для чого потрібне пробне тестування?

1 січня 2020 | Анна Огойко |

З 3 до 24 січня2020 рокуможна реєструватися на пробне незалежне тестування. А можна і не реєструватися. Проте якщо для тебе іспит ЗНО є важливим (а він таким має бути, бо від цих балів трохи залежить майбутнє), то ти зробиш все, що можна, аби скласти його якнайкраще. Пробне ЗНО якраз і належить до такихцінних і першочергових можливостей.

Чому варто реєструватися на пробне?

Коли я вперше складала міжнародний тест з англійської мови IELTS, часу на підготовку в мене було небагато – готувалася протягом останнього тижня.... Я начиталася всяких порад, як складати цей тест, передивилася купу відео, переробила багато типових завдань. Проте коли я опинилася на тесті, то зрозуміла, що немає нічого ефективнішого для розуміння тестування, ніж проходження цієї процедури “наживо”. Часу на написання двох творів, наприклад, дуже мало – 60 хвилин – я ледве встигла дописати, але не встигла перевірити есе. А якщо під час тесту вийти з аудиторії – точно не встигнеш зробити тест до кінця. Багато хто говорить, що подібні тести з англійської успішно складають лише з другого разу, бо перший раз слугує як “пробний”.

Зрозуміло, до чого я це все розказую.:) Пробне тестування для тебе – чудова можливість не підготовки, а налаштування на ЗНО. Раджу тобі записуватися хоча б з таких причин:

  • Пробне тестування дозволяє тобі збагнути, як варто розподіляти час: скільки тобі потрібно буде на мову, скільки на літературу, творче завдання, скільки на перевірку і перенесення в бланк відповідей. Хтось може затягнути і не встигнути, а хтось – зробить надто швидко і абияк.
  • На пробному намагайтеся поводити себе максимально так, як це буде у день ЗНО. Звичайно, не варто хвилюватися, проте й не відволікайтеся на розмови з друзями чи зайві думки – присвятіть цей час на об’єктивну перевірку своїх знань і навичок роботи з тестом.
  • Таке тестування дозволить тобі побачити, що ти знаєш добре, а що треба підтягнути – часу на це буде ще достатньо.
  • Ознайомитися зі структурою тесту і  типами завдань можна і вдома, проте немає нічого кращого, як попрактикувати виконання різних типів завдань у екстремальних умовах – з обмеженням часу і без чаю з печивком під рукою.:)
  • Під час пробного тестування можна перевірити, скільки правильних відповідей ти зможеш вгадати.
  • Хтось любить писати олівцем, хтось кульковою синьою ручкою – навіть для того, щоб повчитися ставити гарні хрестики і писати чорною ручкою, варто сходити на пробне.

Очевидно, ти не зможеш потрапити на всі предмети, які будеш складати. Вибирай так:

  • або найважливіші для вас тести (українська і профільний, наприклад);
  • або ті, які мають найзаплутанішу структуру, включають найрізноманітніші типи завдань, в тому числі відкриті відповіді (українська, математика тощо).

Тести, на які ти не потрапиш, можете купити, наприклад, разом із друзями, або домовитися з однокласниками і мінятися різними предметами. Знаю дуже багато випадків, коли абітурієнти приходять на пробне, просто, щоби розважитись-посидіти-помалювати, забрати тестовий зошит і кинути його вдома в шухляду. Використай цю можливість з максимальною користю!Коли записуєшся на пробне, а потім підеш на нього, постав перед собою чіткі цілі, для чого це тобі. ТІЛЬКИ ТОДІ пробне тестування дасть результат.

Пробне ЗНО відбудеться:

21 березня – українська мова та література

28 березня – математика, біологія, географія, фізика, хімія, історія України, а також іноземні мови (англійська, іспанська, німецька та французька)

Як зареєструватися на пробне тестування?

Тільки в Інтернеті. Щоб зареєструватись на пробне, зайдіть на сайт свого регіонального центру. Список центрів – тут.

Сподіваюся, ти скористаєшся такою можливістю потренуватись і прийдеш на пробне ЗНО! Успіхів!

Хочеш багато корисних матеріалів для підготовки до ЗНО?Підписуйся на наш канал на Youtube! Там багатеЗНО цікавого :)


ЗНО Поради Пробне ЗНО

Коментарів: 0