10 найпопулярніших статей "на всі двісті"

10 найпопулярніших статей "на всі двісті"

3 січня 2022 | Анна Огойко |

Ми зібрали для вас найпопулярніші за кількістю переглядів матеріали нашого сайту.

Якщо ви нещодавно почали нас читати чи хочете переконатися, що не пропустили найцікавіше, радимо ось ці 10 найпопулярніших статей від "на всі двісті"!

№10 – Про милозвучність української мови + тест

У мові, як і в музиці, треба, щоби гарно звучало! Про те, що таке милозвучність української мови та як чергуються у-в, і-й, з-зі-із, ся-сь, читайте у нас. А тоді закріпіть вивчене, пройшовши онлайн-тест на милозвучність.

Читайте статтю тут:

№9 - Мультики та фільми за програмою ЗНО з української літератури

Кіно – геніальна вигадка людства! А в нашому випадку – під час підготовки до ЗНО з української – кінематограф виявиться ще й дуже корисним. Переглянуті фільми за програмою ЗНО з української літератури допоможуть вам візуалізувати, краще запам’ятати і зрозуміти прочитане або ж просто розважать після кількагодинного розв’язування задач з математики. 

Ось тут повна стаття:

№8 – Усі слова з буквою Ґ + тест

У цій статті ви знайдете всі слова з буквою ґ, значення маловідомих із них, а також тест на закріплення теми. Опрацюйте статтю ґрунтовно для успішного складання ЗНО!

№7 – 10 афоризмів Григорія Сковороди: для творів, для життя

Збережіть ці 10 простих і геніальних висловів українського філософа Григорія Сковороди. Ними можна не лише гарно прикрасити свій твір, а й зрозуміти життя краще:

№6 – Як запам’ятати правила з української: мнемонічні фрази

Якщо ви готуєтеся до ЗНО, то часто мучитесь над тим, як запам’ятати правила з української

Деякі з них можна вивчити швидко і весело, якщо знати такі мнемонічні вирази, що допомагають швидше пригадувати певні правила української мови.

Читайте статтю з картинками тут:

№5 – Псевдоніми українських письменників + тест

“Зробився я Остапом Вишнею та й почав писати” (З “Моєї автобіографії”). Справжнє ім’я Остапа Вишні – Павло Губенко

Справжнє прізвище Миколи Хвильового? Псевдонім Івана Тобілевича? Справжнє ім’я Лесі Українки? Усі ці питання дуже типові на ЗНО з української.

Тож до вашої уваги справжні прізвища та псевдоніми письменників з програми ЗНО, а також тест, щоб перевірити, як ви їх вивчили:

№4 – Метафора, метонімія, синекдоха – у чому відмінність?

Уявіть ситуацію: “За вікном іде сніг, а Червона Шапочка вмостилася собі в кріслі й читає Підмогильного”.

У цьому “казковому” реченні можна знайти і метафору, і метонімію, і синекдоху. Що де є?

Дізнайтеся пояснення тут:

№3 – Як правильно говорити про час українською + цікаве відео!

Як правильно відповісти на запитання “Котра година?” і взагалі, як правильно говорити про час українською? Це точно знадобиться вам для ЗНО і для гарного повсякденного мовлення!

Читайте корисну статтю тут:

№2 - Усі слова з наголосами, які треба вивчити для ЗНО-2020

Які саме слова з наголосами треба вивчити для ЗНО? Це питання завжди мучило старшокласників, адже відповіді на нього досі не було… В українській мові є більш ніж 250 тисяч слів, і знати правильні наголоси всіх-всіх не під силу нікому.

Нарешті для ЗНО-шників це завдання спростили. Тепер є офіційний список слів з наголосами для ЗНО, а отже, тільки вони можуть бути в завданнях тестів.

Цей список і є нашою найпопулярнішою статтею:

№1 – Список літератури до ЗНО 2020 (згруповано за стилями!)

Ми спеціально не додавали до цього списку статей матеріали про твори з літератури Дмитра Зайця (які користуються чи не найбільшою популярністю за кількістю переглядів).

Натомість усі вони зібрані на одній сторіночці, яка є наразі №1 і за відвідинами, і за користю на нашому сайті. Це – список літератури до ЗНО-2020 з посиланнями до всіх наявних на сайті статей про твори з літератури:


Які нові матеріали ви б хотіли бачити на сайті "на всі двісті"? Напишіть коментар внизу, і ми обов’язково візьмемо до уваги ваші побажання.

А ще у нас є канал на Youtube! Підписуйтесь, щоб не пропускати нових відео :)


Корисно На всі двісті Матеріали до ЗНО

Коментарів: 0