Ласкаво просимо!

Ви можете зареєструватись і почати проходити курс вже зараз!

ЗНО з української не за горами…

Ваша підготовка до ЗНО може бути на одному з трьох етапів.

На якому з них ви?

 

1. Закономірний етап

Усю програму вдалося пройти самостійно (в школі чи з репетитором). Але розумію, що певні правила, винятки, імена і цитати з літератури “вилетіли з голови”. Хотілося б системно повторити весь матеріал, в ідеалі під чужим керівництвом, щоб можна було поставити всі питання і вирішити всі проблеми. Часу мало і хочеться зробити це якомога ефективніше.

 

2. Проміжний етап

Підготовка була, але я розумію, що є прогалини, які потрібно заповнити: деякі теми не пройдено, а деякі здаються занадто складними для мене… Наприклад, типи односкладних речень чи різниця між прийменниками, сполучниками і частками… А ще я частину творів з літератури не прочитав / не прочитала і вже не встигну. Хвилююсь, що не зможу зрозуміти або не встигну довчити все, що треба, і через це наберу недостатньо балів.

3. Безнадійний етап

Запустив / запустила навчання… Хороші репетитори всі вже зайняті, а самостійно навіть не знаю, за що хапатись. Якби була інтенсивна програма з усім матеріалом, я почну з “нуля” і буду займатися щодня, зроблю все можливе, щоб навчитись виконувати максимум можливих завдань. Але ж так мало часу лишилось… Хіба можна так швидко підготуватись?

Рішення є!

Для всіх трьох груп старшокласників ми розробили

“100 найтиповіших завдань ЗНО”

Цей інтенсивний онлайн курс до ЗНО з української призначений для широкого кола старшокласників, які готуються до ЗНО.

Адже моя ціль на кожен навчальний рік – через курси і сайт допомогти мінімум 200 старшокласникам скласти успішно ЗНО (відгуки учнів з попередніх років є тут).

Автор курсу

Мене звати Анна Огойко, я викладаю українську мову та літературу дітям і дорослим, абітурієнтам й іноземцям. Я засновниця www.200baliv.com, а також UkrainianLessons.com.

Я складала ЗНО ще у перший рік його всеукраїнського впровадження – у 2008-му. Набрала з мови та літератури 199,5 балів. З тих пір троє моїх учнів перевершили мій результат. 🙂

Я магістр філології Києво-Могилянської академії, і я щаслива працювати на 100% “за фахом”. Я люблю вивчати інші мови та активно розвиватися у своїй професії.

У 2017 році я здобула стипендію імені Фулбрайта і впродовж одного навчального року викладала українську мову американським студентам в Пенсильванському університеті. Там я здобула важливі знання та навички, особливо щодо сучасних, ефективних методів організації навчання.

Результатом моєї пристрасті до викладання рідної мови та новітніх методів освіти є ці курси.

За роки підготовки учнів до ЗНО у мене назбиралося багато матеріалів, посібників, зошитів. Одного дня я зрозуміла, що до ЗНО треба готуватися цілеспрямовано: вчитися робити конкретні типові тестові завдання, а не вчити знову й знов усе підряд.

Тоді я сіла і зробила глобальний аналіз тестових зошитів усіх років – у результаті я визначила 100 завдань, які найчастіше повторювалися в ЗНО з української мови та літератури за всі роки. Це і стало основою мого онлайн курсу “100 найтиповіших завдань”!

З чого складається курс “100 найтиповіших завдань ЗНО”?

Онлайн курс “100 найтиповіших завдань ЗНО” – це інтенсивні дистанційні курси з підготовки до ЗНО з української. Як і інший мій курс “Ідеальний твір ЗНО”, він складається з 10 занять, кожне з яких містить:

  • розгляд 10 типових завдань ЗНО;
  • детальний аналіз цих завдань, пояснення правил і розкриття секретів їх виконання;
  • навчання тайм-менеджменту: як швидше виконати те чи інше завдання;
  • практика завдань;
  • тестові домашні завдання на сайті;
  • 2 контрольні тести: проміжний і фінальний;
  • консультації в режимі онлайн з будь-яких питань, пов’язаних із ЗНО з української.

Програма курсу

На кожному із десяти уроків курсу ви навчитеся виконувати 10 найтиповіших завдань з тем програми ЗНО і закріпите вивчене на практиці (тестах).

Урок 1 – Фонетика і лексикологія

Урок 2 – Будова слова, іменник, числівник

Урок 3 – Прикметник, дієслово, службові частини мови, граматичні помилки

Урок 4 – Синтаксис, пунктуація

Урок 5 – Правопис

Урок 6 – Робота з текстами

Урок 7 – Відповідності

Урок 8 – Теорія літератури

Урок 9 – Історія літератури

Урок 10 – Аналіз літературних творів

Зверніть увагу!

Курс “100 найтиповіших завдань ЗНО” є інтенсивним повторенням матеріалу з української мови та літератури за 5-11 класи, однак його формат і уроки розроблено спеціально для формату ЗНО.

Курс розрахований або на ефективне повторення програми ЗНО з української мови та літератури, або на швидке опрацювання тем, які ви не встигли опрацювати.

Щоб успішно скласти ЗНО, потрібно систематично вивчати українську мову та літературу самостійно. Як саме – я залюбки пораджу вам після реєстрації на курс.

4 основні складові курсу

Онлайн уроки

Щодня учасники курсу отримують доступ до онлайн уроку. За 1-2 години ви дізнаєтесь (чи повторите) стільки, скільки у школі у вас зайняло б не менш ніж 10 занять (оскільки один такий урок містить 10 відео на 10 тем).

Перевага онлайн навчання у тому, що ви можете подивитись урок двічі чи тричі, повернутися до нього вже ближче до тестів, “зупинити” і “перемотати” вчителя 🙂

Слайди

Якщо вам складно запам’ятати деякі правила (у школі проходили їх давно, а в книжці незрозуміло і багато написано…), вам може більше підійти формат стислих слайдів з ефективними поясненнями на онлайн уроці. Вони кольорові, лаконічні й наочні.

Практика і ще раз практика

Якщо ви знаєте правила, але вам важко застосовувати їх на практиці (у тестах), хороша новина! Цей онлайн курс – це комбінація правил (у якомога зрозумілішому викладі) і великої кількості практики (під супроводом на уроці і самостійно на сайті як домашнє завдання і контрольні тести).

Група взаємопідтримки

Завжди краще готуватися з кимось. Так ви швидко вирішите свої проблеми, зможете обмінятися цінною інформацією і порадами, мотивувати одне одного, а також похвастатись результатом. Для цього я запрошую всіх учнів до приватної групи в Телеграмі, де ми можемо спілкуватись і ділитися матеріалами.

Результати

Я проводила цей тренінг у різних форматах упродовж шести років, постійно вдосконалюючи його.

Найголовніше те, що після моїх курсів учні змогли успішно підготуватися до ЗНО. І я завжди дуже щаслива дізнаватися про це!

Відгуки учнів

Я просто неймовірно щаслива, що потрапила на цей курс. Чому варто на нього записатися?
1. Коротко, точно й просто. Нічого зайвого. Я була здивована, коли одну із найскладніших тем було пояснено у короткому відео. Мені ж її шість уроків у школі розжовували і я не зрозуміла. На диво, потім всі тести на цю тему стали такими легкими.
2. Поради, які реально працюють. Анна сама була на ЗНО, тому прекрасно розуміла, як розбігаються очі, коли бачиш “закручене” питання, як важко виділити важливе в тексті, а також багато всього іншого.
3. Можливість передивитися/ пройти тест/повторити декілька разів. Через величезні обсяги матеріалів, які я вчила до ЗНО, певні теми просто забувалися. Тож кожного разу, коли робила помилку в певному завдання, я передивлялася відео на цю тему. Також за день до тесту передивилася всі уроки на складні для мене теми. До речі, саме вони мені й потрапили) Якщо втомилася, то дивилася наступного дня. І це було набагато ефективніше, ніж стандартні уроки або додаткові.
Дякую за корисні матеріали: довідники Дмитра Зайця, посилання на цікаві статті. Якби не курс, то навряд чи я б їх знайшла. Окремо дякую за гарне оформлення відео. Трохи забагато я розписала, краще зареєструйтеся і самі все побачите)

Софія

Учасниця тренінгу у 2018 році (191 бал), Київ

Спасибо Анне за замечательный курс “100 найтиповіших завдань”. Очень продуктивные занятия и ничего лишнего, только действительно необходимое для того, чтоб повторить всю программу и сдать ЗНО на высокий балл. Я сдала на 200 баллов и очень этому рада! Так что всем советую этот курс!

Дар'я

Учасниця тренінгу у 2016 році (200 балів!)

Я абитуриент 2013 года. Но так сложилась судьба, что пришлось сдавать ЗНО заново. С укр. языком были проблемы еще со школы (ну никак она мне не дается). Решила записаться на тренинг (а чем черт не шутит?) Помимо хорошо построенных уроков, получила также дополнительную помощь вне занятий.
Анна не только помогла мне разобраться с непонятными мне темами, она мне их фактически разжевала. За что я ей очень благодарна. Ведь часть полученого балла – только ее заслуга =)
Настя

Учасниця курсу в 2014 році

Приєднуюся до гарних відгуків про тренінги Ганнусі)) окрім того, що вона сама є дуже світлою та щирою людною, Ганна ще і навчить кожного чудово писати твори та без проблем виконувати типові завдання на зно. Підтвердити це я можу своїм результатом, який я цілком задоволена, – 199,5. Невимовно вдячна!!!!

Дар'я

Учасниця тренінгу у 2015 році (199,5 балів)

Усі завдання та уроки оригінальні та цікаві, сконструйовані дуже по-сучасному, чого я не очікувала. Анна, організатор курсу,-дуже позитивна, енергійна, готова пояснити кожнісіньку дрібницю. Я склала ЗНО на 199 балів, і я за це дуже вдячна Анні, адже її внесок – величезний!

Діана

Учасниця тренінгу в 2018 році (199 балів), Кривий Ріг

Запис на курс

Вартість курсу

990 грн

Ви можете зареєструватися і почати проходити курс прямо зараз!

Після реєстрації та оплати ви отримаєте доступ до всіх уроків і матеріалів.

Як записатися?

Щоб записатися на курс, натисніть на кнопку внизу і зареєструйтеся в нашій системі курсів. Тоді оплатіть курс (банківською карткою чи через Приват24) і чекайте на підтвердження участі на вказану електронну пошту.

Перший урок відкриється вам відразу після оплати.

 

Щоб записатися на онлайн курс
“100 найтиповіших завдань”,
натисніть тут:

Що ще приємного?

Для найрозумніших

Якщо на ЗНО з української мови та літератури ви здобудете всі 200 балів, то для святкової вечірки на вашу честь отримаєте великий солодкий подарунок від 200балів!

Для когось

Традиційно 10% прибутку від курсів “200baliv” я спрямовую на благодійність.

Якщо вам не сподобається курс або у вас зміняться плани, зверніться до нас протягом перших 2 днів курсу, і ми повернемо вам 100% оплаченої суми.

Типові запитання

Чи потрібен мені мікрофон і камера для курсу?

Ні, ви будете дивитися уроки онлайн і писати твори. Тому вам потрібен тільки екран, монітор і розумна голова!

Скільки часу займатиме у мене курс?

Це залежить від вас і ваших потреб:

  • перегляд 10 відео одного уроку з виконанням тестів – 1,5-2 години
  • виконання домашніх тестів, самостійне повторення правил, участь в обговореннях у групі – ще 1,5-2 години

Тобто приблизно 3-4 години за урок. Курс інтенсивний, але систематизований і зосереджений тільки на тому, що треба знати для ЗНО. Нічого зайвого.

Як можна оплатити курс(и)?

Оплата відбувається через систему Liqpay: ви можете вибрати, оплатити карткою, через Приват24 чи через термінал.

Якщо вас цікавить інший спосіб оплати, зв’яжіться зі мною.

Що робити, якщо мені не сподобається?

Якщо вам не сподобається, ви можете відмовитись від участі у перші 2 дні курсу і я поверну вам повну вартість.

Я дуже люблю цей курс і буду рада допомогти. А ви готові натхненно готуватися до ЗНО?:)

У вас є запитання?

Виникли проблеми з записом? 

Пишіть, буду рада вам допомогти особисто!

Заначте, будь ласка, який курс вас цікавить.

8 + 8 =

Інформація платника податків: ФОП ОГОЙКО А. В.  №2 663 000 0000 006076

Договір публічної оферти тут